"ОВА ПАУЗА..." Тренер Меге забрниут пред Игокеу
Тренер кошаркаша Меге Марко Бараћ изјавио је данас да његов тим очекује велики изазов против Меге у 21. колу регионалне АБА лиге.
ФОТО: КК Мега/Ивица Веселинов/АБА лига
Утакмица између Игокее и Меге биће одиграна сутра од 18 часова у Лакташима.
- После тронедељне паузе у АБА лиги, очекује нас велики изазов. Игокеа је одлично огранизован клуб и добро вођен тим који игра чврсту, физичку кошарку. Морамо да одговоримо на ту чврстину и да се фокусирамо на задатке како бисмо дошли у прилику да победимо на овом тешком гостовању - рекао је Бараћ, преноси званични сајт клуба.
Кошаркаш Меге Коста Кондић изјавио је да његов тим жели да се реваншира Игокеи за пораз у Београду.
- Идемо на гостовање екипи која има добре и искусне играче. Игокеа игра добро ове сезоне, а у претходном колу су победили Цедевита Олимпију на страни која је била у серији од пет узастопних победа. За нас је овај меч важан, јер нас у наредном периоду очекује тежак распоред, а и желимо да победимо Игокеу која је нас савладала у Београду - додао је Кондић.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Србин забележио нови трипл-дабл - и то какав! (ВИДЕО)
01. 03. 2025. у 08:17
ПОНОВО НА ВРХУ ЛИСТЕ! Никола Јокић "прескочио" Шеја у борби за МВП титулу
28. 02. 2025. у 16:11
НЕ МОЖЕ ГА НИКО ЗАУСТАВИТИ: Нова жртва Николе Јокића су Детроит пистонси
28. 02. 2025. у 14:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХОЛАНД ПРОТИВ КЕЈНА: Гол-машине у борби за полуфинале Светског првенства!
Ерлинг Холанд и Хари Кејн предводиће своје репрезентације у једном од најатрактивнијих четвртфинала Светског првенства 2026, где ће се у Мајамију на "Хард рок стадиону" састати Норвешка и Енглеска (23.00).
11. 07. 2026. у 07:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)