КАДА "КРАЉ" ХВАЛИ: Речи Леброна Џејмса о Луки Дончићу одзвањају Америком
Кошаркаши Денвер нагетса поражени су од Лос Анђелес лејкерса на свом терену 123:100, у оквиру НБА лиге, а након меча чувени Леброн Џејмс говорио је о Луки Дончићу.
FOTO: Tanjug/AP
Леброн је овом приликом похвалио Дончића.
- Мислим да је то била његова четврта утакмица у повратку, али то је Лука на ког смо сви навикли да гледамо у последњих седам година. Посебно када добије тај корак уназад са леве стране паркета - прилично опасно. Велика утакмица за њега вечерас - рекао је Леброн.
Направио је један од најбољих кошаркаша света поређење са Америчким фудбалом.
- Ја сам рођен бек примач, а оЛука је природно рођени квотербек, тако да се савршено уклапамо - додао је Џејмс.
Подсетимо, Никола Јокић је у овом мечу забележио нови трипл-дабл.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)