ДРАМАТИЧНО САОПШТЕЊЕ ЗВЕЗДЕ! "Људи, изгубићемо свој терен"

Новости онлине

13. 02. 2025. у 12:54

КК Црвена звезда огласила се саопштењем после још једне у низу казни Евролиге.

ДРАМАТИЧНО САОПШТЕЊЕ ЗВЕЗДЕ! Људи, изгубићемо свој терен

ФОТО: М. Вукадиновић

Црвено-бели су навели да су добили званичан допис дисциплинског судије о пропустима у организацији и неодговорном понашању појединаца на трибинама против АСВЕЛ-а прошле недеље, због којих ће морати да плати 20.000 евра.

"Уз образложење и разумевање дисциплинског судије да КК Црвена звезда Меридианбет “као клуб са огромном навијачком базом и великим посетама на својим утакмицама, не може да предвиди и контролише инциденте који се догађају током утакмица” такође се наводи да се поједини инциденти константно понављају! Конкретно, КК Црвена звезда Меридианбет овога пута кажњен је због “константног коришћења ласера током утакмице”, бацања предмета на терен, и увредљивих скандирања упућених појединим актерима утакмице", саопштила је Звезда.

Црвено-бели су подсетили да ће још пет пута бити домаћини до краја лигашког дела сезоне, а с обзиром на то да Евролига повећава казне за оне који понављају изгреде, свака следећа биће још већа.

"Наш терен је за наше момке огромна предност, али уколико се не придржавамо дисциплинског правилника – ту предност могли би лако да изгубимо!!! Зато овом приликом молимо наше навијаче да ову казну схвате као најозбиљније (и последње) упозорење, јер као клуб трпимо огромну штету у сваком могућем смислу. И то због неодговорности појединаца који својим непромишљеним потезима наносе штету свима: клубу, нашем тиму који има изванредну сезону у овом такмичењу, и свим осталим гледаоцима који из недеље у недељу пуне Београдску Арену и дају велику подршку и енергију нашем тиму на терену"

FOTO: M. Vukadinović

 

Звезда је подсетила да је у последњих месец дана већ добила две казне у укупном збиру од 31 хиљаде евра. Са казном за меч против АСВЕЛ-а, оне премашују 50.000 евра, а у питању су само три утакмице од до сада одигране 22.

"Колику штету трпимо као клуб на дуже стазе Звездаши ће бити обавештени непосредно пред утакмицу са Жалгирисом која је на програму крајем фебруара, када ће клуб објавити укупан износ свих казни које је клуб платио од када је учесник Евролиге – та сума износи више стотина хиљада евра", саопштила је Звезда у драматичном саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 16:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности