НЕМА КРАЈА ПОВРЕДАМА У БАРСЕЛОНИ: Јан Весели мора на паузу због колена
Кошаркаши Барселоне муку муче са повредама.
Foto: Profimedia
У првом делу сезоне повредио се један од најважнијих играча екипе, Николас Лапровитола, а сада је дужа пауза и пред искусним центром, Јаном Веселим.
Како је објавио шпански тим у четвртак, Чех вуче повреду колена још од почетка године, и сада је неопходно да оде на медицински захват.
Јан Весели ће паузирати између осам и десет недеља, тако да би на терен могао да се врати тек у априлу.
Кошаркаши Барселоне након 25 одиграних мечева у Евролиги, имају 14 победа и 11 пораза.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ЛОНДОНУ: Александра Крунић и Ана Данилина поражене у четвртфиналу
12. 06. 2026. у 16:25
САДА И ЗВАНИЧНО! ИМТ има новог тренера, вратио се у српски фудбал након 10 година
12. 06. 2026. у 16:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМАЋИН ЖЕЛИ ИСТОРИЈСКИ ПОЧЕТАК: Канада јури првенац на Мундијалима, Босна се неће предати без велике борбе
УТАКМИЦОМ у Торонту на "БМО филду" почиње такмичење у групи "Б" Светског првенства, а домаћа селекција Канаде дочекаће репрезентацију Босне и Херцеговине у мечу који би могао да има велики утицај на коначан расплет у групи.
12. 06. 2026. у 07:00
ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"
Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.
09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)