МАКАБИ У ПРОБЛЕМУ: Џејлен Хорд паузира најмање две недеље због повреде мишића
Кошаркаш Макабија Џејлен Хорд паузираће најмање две недеље због повреде мишића задње ложе, саопштио је данас клуб из Тел Авива који мечеве Евролиге као домаћин игра у Београду.
ФОТО: М. Вукадиновић
Како је саопштио Макаби, Хорд (25) је повреду доживео претходног викенда у мечу израелског првенства против Хапоел Бер Шеве. Данашњи снимак магнетне резонанце показао је да ће Американац паузирати најмање две, а можда и четири недеље.
Хорд ће због повреде прескочити најмање наредна три меча у Евролиги, сутра код куће против Албе, и наредне недеље на гостовањима Барселони и Басконији.
Повреда Хорда је тежак ударац за Макаби јер је Американац ове сезоне најбољи играч "поноса Израела".
Хорд је у Евролиги за 31 минут на терену у просеку постизао 15 поена, имао је 5,1 скокова, 1,4 асистенције и 1,3 украдене лопте.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)