ОГЛАСИО СЕ РЕАЛ МАДРИД: У "краљевском клубу" утучени због смрти Дражена Далипагића
Смрт Дражена Далипагића Праје потресла је целу Европу, а сада се огласио и његов некадашњи клуб Реал Мадрид.
ФОТО: Н. Параушић
Његов некадашњи клуб се огласио саопштењем на званичном сајту.
- Реал Мадрид, његов председник и његов Управни одбор дубоко жале због смрти Дражена Далипагића, легендарног европског кошаркаша који је играо за Реал Мадрид између 1982. и 1983. године. Реал Мадрид жели да изрази саучешће и наклоност свој породици, саиграчима и свим његовим најмилијима. Дражен Далипагић преминуо је у 73. години. Почивај у миру - стоји у саопштењу "краљевског клуба".
Подсетимо, чувени Дражен Праја Далипагић је преминуо Јутрос у Београду након дуге и тешке болести.
Бонус видео: Ин мемориам - Пеле
Препоручујемо
ОГЛАСИЛА СЕ АБА ЛИГА: Донели важну одлуку поводом смрти Дражена Далипагића
25. 01. 2025. у 14:12
"НЕКИ ЉУДИ..." Саша Ђорђевић утучен након смрти Дражена Праје Далипагића
25. 01. 2025. у 12:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ДРАМЕ! ИТАЛИЈА ИМА НОВОГ СЕЛЕКТОРА: Манчини поново на челу "Азура"
ВЕЛИКА се прашина подигла претходних дана око тога ко ће преузети репрезентацију Италије, а на крају је избор пао на добро познато лице, Роберта Манчинија, преноси Фабрицио Романо.
28. 07. 2026. у 13:53
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)