ШОКАНТАН ТРАНСФЕР У ЕВРОЛИГИ: Некадашњи кошаркаш Звезде облачи дерс Асвела?
Француска екипа има великих проблема са повредама, а делује да ће морати да посегну за решењем у "последњи час".
ФОТО: М. Вукадиновић
Како је пренео портал "Баскет њуз", Асвел је заинтересован за услуге некадашњег кошаркаша Црвене звезде Бена Бентила.
Искусни центар из Гане наступа тренутно за Наполи и у просеку постиже 14,9 поена и 6,3 скока по мечу.
Екипа из Лиона има доста проблема са повређеним високим играчима, а делује да би стамени центар био добро решење.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЈАНИК СИНЕР ЈЕ ВАРАЛИЦА! Цео свет бруји о ономе што је урадио најбољи тенисер света
20. 01. 2025. у 08:34
НОВАК ЂОКОВИЋ ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЧЕТВРТФИНАЛЕ: Овим одговором је све изненадио!
05. 07. 2026. у 18:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)