БРАУН СРЕЋАН ЗБОГ ЕВРОЛИГАШКОГ ДЕБИЈА ЗА ЗВЕЗДУ: Нисам урадио много, али дао сам све од себе

Новости онлине

03. 01. 2025. у 21:15

АМЕРИЧКИ кошаркаш Џон Браун дебитовао је за Црвену звезду у Евролиги. Није иксусни играч крио одушевљење због тога.

БРАУН СРЕЋАН ЗБОГ ЕВРОЛИГАШКОГ ДЕБИЈА ЗА ЗВЕЗДУ: Нисам урадио много, али дао сам све од себе

ФОТО: ЕПА

Овај 32-годишњак је на паркету у победи против Басконије (75:73) провео 14 минута и остварио је учинак од четири поена, шест скокова и две асистенције.

- Од тога да сам паузирао шест месеци до повратка на паркет је велико искуство за мене. Нисам урадио много, али на крају утакмице могу да се погледам у огледало и кажем да сам дао све од себе. Добра победа на дебију - написао је Американац на Инстаграм налогу.

Подсетимо, Црвена звезда после 19 кола у Евролиги има учинак 11-8.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

Коментари (0)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?