"ЈОКИЋ - ТЕОДОСИЋ! ТО БИХ ВОЛЕО": Интересантна изјава првог човека грчког клуба (ВИДЕО)
Власник Панатинаикоса Димитрис Јанакопулос упутио је отворени позив српском репрезентативцу Николи Јокићу.
Foto: Profimedia
На свом Инстаграму је уследио позив Јокићу, али Грк не крије да му је велика жеља да у свом клубу гледа најбољег кошаркаша света.
- Данас сам се пробудио у бољем расположењу него јуче. Јокићу, хоћеш ли да потпишеш за Панатинаикос? - рекао је Јанакопулос.
Заправо, оваква изјава није превише изненађујућа, пошто је Грк пре неколико месеци говорио о Јокићу са посебним пијететом.
- Престао сам да гледам НБА после Мајкла Џордана, и Никола Јокић је разлог зашто поново гледам. Да могу, додао бих га у свој тим. Такође бих волео да потпишем Теодосића из прошлости. Мислим да је Јокићев последњи уговор био 120 милиона долара, тако да мислим да није могуће, али волео бих то - рекао је Јанакопулос својевремено.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)