ПРОМЕНА НА КЛУПИ: НБА клуб који Срби обожавају променио тренера
Амерички кошаркашки стручњак Мајк Браун није више тренер Сакраменто Кингса, саопштио је данас генерални директор клуба Монте Мекнер.
Фото Pixabay free images
Браун је 9. маја 2022. године постао тренер Сакрамента, а у том периоду једном је изборио плеј-оф НБА лиге са клубом из Калифорније.
- Ово је била тешка одлука и желим да се захвалим Мајку на његовом великом доприносу организацији - рекао је Мекнер, преноси сајт НБА лиге.
Он је навео да је Даг Кристи именован за привременог главног тренера. Сакраменто се налази на 12. месту на табели Западне конференције са 13 победа и 18 пораза.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)