"ПОКАЗАЛИ СМО КАРАКТЕР": Тренер Асвела задовољан победом против Партизана
Кошаркаши Партизана поражени су од екипе Асвела резултатом 82:79 у 16. колу Евролиге.
Фото: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Након меча тренер екипе Асвела Пјерик Пупе,изнео је своје утиске.
- Увек је задовољство доћи овде и играти пред оваквом публиком која је невероватна. Наравно, боља је када се победи. Партизан је играо боље и енергичније у првој половини меча, али смо се консолидовали касније. Честитке и Партизану, али и мојим момцима - рекао је Пјерик.
Имао је још да дода.
- Не читам будућности, али као што увек кажем, циљ је да идемо даље, напредујемо и учимо. Показали смо карактер вечерас и покушаћемо да наставимо овај победнички низ - рекао је Пјерик.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
"ЛОШЕ СУ НАМ БИЛЕ ОДЛУКЕ ЗАТО СУ ПОБЕДИЛИ": Обрадовић бесан после пораза од Асвела
17. 12. 2024. у 22:55
"НЕ ВОЛИМ ДА ИГРАМ ОВДЕ..." Ловерњ "уништио" Партизан па коментарисао атмосферу у Арени
17. 12. 2024. у 22:52
ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК: "Жута хорда" дебитује у нокаут фазу Лиге шампиона, ривал је прошлогодишњи финалиста
Путујући далеко изнад Арктичког круга, Интер вечерас гостује Боде глимту у првом мечу плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона. Норвежани су дебитанти у нокаут фази, али су већ показали да умеју да шокирају великане током групне фазе, тако да нас очекује веома занимљива утакмица на "Аспмира стадиону" (21.00).
18. 02. 2026. у 07:10
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Скандал! Ове три ужасне ствари су урадили њеној звезди на Зимским олимпијским играма!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026, а тамо је један Рус доживео истински шок.
18. 02. 2026. у 15:20
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)