ПАНИКА У ПАРТИЗАНУ! Жељко Обрадовић саопштио лоше вести

Марко Паунић
Марко Паунић

16. 12. 2024. у 14:46

Тренер Партизана Жељко Обрадовић изјавио је да екипа "црно-белих" има великих здравствених проблема, пошто је данашњем тренингу присуствовало само 10 кошаркаша.

ПАНИКА У ПАРТИЗАНУ! Жељко Обрадовић саопштио лоше вести

FOTO:EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Тренинг у Београдској арени су пропустили Вања Маринковић, Ифе Лундберг, Брендон Дејвис, Френк Ниликина и Марио Накић.

"Имамо велики проблем, данас смо на тренингу имали само десеторицу играча. Недостају нам Маринковић, Дејвис, Лундберг, Накић и Ниликина. Пробали смо да одреагујемо са овом десеторицом играча, које имамо на располагању...", рекао је Обрадовић у обраћању новинарима.

Кошаркаши Партизана дочекаће сутра од 20.45 часова екипу Асвела у 16. колу Евролиге.

"Како ће то да изгледа сутра, немам појима. Мислим да ће бити тешко да било ко од њих буде у тиму", додао је тренер "црно-белих".

Партизан се налази на 12. месту на табели Евролиге са седам победа и осам пораза, док је Асвел на 15. позицији са скором 6/9.

"Асвел са новим тренером сада игра на потпуно други начин. Екипа је веома добро укомпонована, са јасним идејама. Великог лидера имају у лику Теа Маледона. Жофри Ловерњ - доњи пост, Нандо де Коло ради све што ради и цео живот. У кључним тренуцима лопта иде њему. Уз остале младе играче, то је скакачка екипа. Шутирају много за три поена", навео је Обрадовић.

Кошаркаши Партизана су у недељу на свом терену поражени од екипе Будућности (90:97) у утакмици 12. кола регионалне АБА лиге.

Тренер Партизана је истакао да екипи неће недостајати мотивације на дуелу против Асвела.

"Причали смо о томе, у овом ритму играња најважније је да заборавиш претходну утакмицу и играш нову. И када добијаш и када губиш. И Асвел је у истом ритму као и ми. Они су играли утакмицу у петак, па у недељу, сутра играју против нас. Што се тиче умора, менталног и физичког, ту смо негде на истом нивоу", закључио је Обрадовић.

Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЗАГРЕБ! Жреб је тако одлучио, следи историјско гостовање црвено-белих