МЕГА НАСТАВЉА ДА "МЕЉЕ": Пао и Борац у АБА лиги
Кошаркаши Меге победили су вечерас на свом терену Борац из Чачка резултатом 98:74 (26:25, 26:13, 24:19, 22:17), у 11. колу АБА лиге.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Најефикаснији у екипи Меге био је Коста Кондић са 19 поена, док је Богољуб Марковић постигао 18. Андрија Јелавић забележио је 14 поена и 13 скокова.
У редовима Борца истакао се Ђорђе Гагић са 17 поена и 10 скокова, док је Јустас Фурманавичиус такође постигао 17 поена.
Мега се налази на шестом месту на табели АБА лиге са учинком 6-5 и у наредном колу гостоваће Спартаку у Суботици.
Борац је на 14. позицији са три победе и осам пораза, а у следећем колу гостоваће Задру. Кошаркаши Сплита су раније данас победили Крку резултатом 83:78.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"
ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.
30. 06. 2026. у 06:30
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)