ДА ЛИ ЈЕ НА ПОМОЛУ БОМБА? Денвер објавио фотографију Николе Јокића и Богдана Богдановића, а ту је и човек који се за све пита (ФОТО)
НИШТА од српског дербија у НБА лиги. Денвер је размонтирао Атланту - 141:111 на крилима Николе Јокића, а капитен "орлова" Богдан Богдановић је превентивно остао на клупи због тога што је имао проблем са упалом левом квадрицепса.
Фото: Профимедиа
Наиме, момак из Сомбора је опет доминирао са 48 поена, након што је 24 сата раније дао 56 против Вашингтона, па је у само 24 сата постигао 104 поена, имао 30 скокова и 16 асистенција.
А пре меча се на Инстаграм страници Денвера појавила фотографија на којој се види како Никола Јокић ћаска са саиграчем из репрезентације, а са њима је био и менаџер Мишко Ражнатовић.
Био је то знак за навијаче, који су у коментарима писали да желе да виде Богдановића у Нагетсима. Видећемо да ли ће се ово десити, навијачи већ месецима призивају Богдана у Денвер, а Јокићу би добродошла помоћ саиграча из репрезентације. А уз то се и летос шушкало да би могло доћи до тог трансфера.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ЧОВЕК СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Никола Јокић погодио тројку са пола терена (ВИДЕО)
09. 12. 2024. у 08:11
ЦЕО СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Ево шта је Никола Јокић рекао после нове бруталне партије
09. 12. 2024. у 06:50
ЧУВЕНИ ТРЕНЕР ЗАГРМЕО: Човек којег Србија добро памти ударио на Денвер због Јокића
08. 12. 2024. у 18:25
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)