ПАНАТИНАИКОС ЋЕ ИМАТИ ПОДРШКУ У БЕОГРАДУ? Навијачи "зелених" долазе на меч са Партизаном у Евролиги
Кошаркаши Панатинаикоса гостују Партизану у четвртак од 20.30 часова у Евролиги, а они ће имати подршку својих навијача на овом мечу.
FOTO: EPA
Како јавља "Спорт Клуб" потврђено им је да су се Партизан и Панатинаикос договорили око организације гостовања не само екипа, већ и групе навијача „зелених“ који ће допутовати из Атине.
Меч је на програму од 20.30 часова у "Арени". Црно-бели су на домаћем паркету против "зелених" прошле сезоне у Евролиги славили након продужетка са 92:87.
Бонус видео: Црно-бела симфонија - представљање играча КК Партизан
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)