МИРОТИЋ "ОСВОЈИО" ИСТАНБУЛ: Милано поразио Фенербахче на гостовању

Кошаркаши миланске Олимпије победили су Фенербахче у Истанбулу 91:85 у 12. колу Евролиге.

МИРОТИЋ ОСВОЈИО ИСТАНБУЛ: Милано поразио Фенербахче на гостовању

FOTO: M. Vukadinović

Већи део меча су гости из Милана водили, чак у једном тренутну имали и скоро 20 поена предност.

А најзаслужнији за овакву партију Олимпије је Никола Миротић који је сусрет завршио  са 29 поена и девет скокова. Испратио га је Зек Ледеј, који је постигао 19 поена.

У домаћем тиму повратник из повреде Вејд Болдвин био је најбољи са 19 поена и четири асистенције, а Артурс Жагарс је убацио16.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају