СТИПАНОВИЋ СЕ ВРАТИО НА ЈАДРАН! Репрезентативац Босне и Херцеговине опет у АБА лиги
Босанскохерцеговачки кошаркаш Андрија Стипановић нови је играч Цедевита Олимпије, пренела је данас АБА лига. Он је са Цедевита Олимпијом, за коју је већ играо у сезони 2019/20, потписао уговор до краја сезоне.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
"Прелеп је осећај вратити се у Цедевита Олимпију после четири године. Срећан сам и што сам поново видео пар познатих људи. Срећан сам што сам овде и надам се да ћемо добро завршити сезону. Екипа је добра и радујем се предстојећим изазовима. Надам се да ћу да помогнем екипи", изјавио је Стипановић.
Стипановић у Љубљану стиже из Лијеткабелиса, за који је ове сезоне бележио 11 поена, 7,2 скока и 4,8 асистенција просечно по мечу.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
КАКВА ПОРУКА: Огласио се Богдан Богдановић пред утакмицу Партизан - Црвена звезда
12. 12. 2025. у 20:27
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)