ЗБОГ ОВОГА ЈЕ ПАРТИЗАН У ПРОБЛЕМУ! Богдан Тањевић открио шта се дешава у црно-белом табору

Марко Паунић
Марко Паунић

21. 11. 2024. у 10:13

Прослављени кошаркашки тренер Богдан Тањевић сматра да је један од већих проблема Партизана што играчи имају превелики респект према Жоцу.

ЗБОГ ОВОГА ЈЕ ПАРТИЗАН У ПРОБЛЕМУ! Богдан Тањевић открио шта се дешава у црно-белом табору

ФОТО: М. Вукадиновић

Тањевић сматра да и Партизан и Црвена звезда играју одличну кошарку.

- Мислим да је за Партизан само питање кад ће скинути овог мајмуна са леђа, овај проблем завршница јер одиграју 37 или 38 минута фантастично и онда се после на неки начин препадну ситуације са сећањем на претходну коју су изгубили па се руке скрате. У сваком случају, играју одличну кошарку и имам пуно поверење да ће се то сложити. Мислим да је један од проблема превелик респект који играчи имају према нашем другу Жоцу. Они сви дођу натоварени тим његовим ауторитетом који им други ставе у главу – знаш код кога идеш, знаш да се код њега постаје играч, знаш да ће те он научити и оно што не знаш - сматра Тањевић.

Фото ЕПА

 

Тањевић даље наводи и да су играчи црно-белих спремни да ураде све за свог тренера.

- Ето, то је по мом мишљењу један добар проблем у Партизану, тај енормни респект играча. Ја мислим да Жељко да сваком од њих по један нож и каже ‘хајмо харикири јер смо изгубили’, да би се они убили. Одмах, сви. Са својим осећајем гриже савести и енормним респектом према тренеру - каже прослављени тренер.

Бонус видео: Црно-бела симфонија - представљање играча КК Партизан

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

СЛУЧАЈНО САМ САЗНАО ДА ИМАМ ЛЕУКЕМИЈУ : Бившем водитељу Пинка живот се преко ноћи окренуо