ГИЛЕСПИ ПОНОВО У ЕВРОЛИГИ? Бивши центар Звезде на мети "манекена"
Доскорашњи центар Црвене звезде Фреди Гилеспи могао би да појача Армани из Милана, јавља италијански новинар Андреа Калцони.
Фото АБА лига
Армани је послао понуду на адресу 27-годишњака, а очекује се да до договора ускоро дође, те да некадашњи играч Бајерна постане нови "манекен".
Гилеспи није бриљирао у Звезди прошле сезоне, имао је просек од 2,5 поена и 1,9 скокова по мечу у Евролиги.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)