"ОВО ЈЕ НЕПРИХВАТЉИВО!" Кевин Пантер се огласио после утакмице Партизан - Барселона

Часлав Вуковић

13. 11. 2024. у 21:34

ВРАТИО се Кевин Пантер у "Београдску арену" као противник Партизана и био је најзаслужнији за победу Барселоне против црвено-белих (87:79). Он је анализирао утакмицу.

ОВО ЈЕ НЕПРИХВАТЉИВО! Кевин Пантер се огласио после утакмице Партизан - Барселона

ФОТО: М. Вукадиновић

Бивши капитен "парног ваљка" је истакао да је неприхватљиво то што су Каталонци дозволили ривалу да се врати у меч након вођства од 23 разлике.

- Водили смо 23 разлике, Партизан је смањио на поен заостатка. Морамо да будемо бољи, ово је неприхватљиво, али успели смо да дођемо до победе и завршимо утакмицу, то је најважније - рекао је Пантер за "Моззартспорт".

Американац је у финишу утакмице погодио тежак шут који је испоставило се био кључан за тријумф Барселоне.

- Само сам желео да дођем до позиције да шутнем тај шут на коме сам радио и који сам шутнуо хиљаду пута. Моменти као тај шут су они за које живимо.

Барселона тренутно има учинак 7-2 и налази се на врху табеле Евролиге.

- Да наставимо да доминирамо, да идемо дан по дан и останемо заједно. Не бринемо о другим тимовима или о причама о Фајнал-фору, наш рад мора да дође до изражаја. Идемо дан по дан - истакао је Пантер.

Подсетимо, Пантер је имао посебан дочек. Њему је клуб поклонио урамљен дрес са бројем седам.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.

25. 03. 2026. у 20:06

Коментари (0)

Нова генерација за све генерације