ПАРТИЗАН СПРЕМИО КОШАРКАШКУ "БОМБУ"! Стиже појачање из НБА, некадашњи саиграч Николе Јокића
ДЕЛУЈЕ да Партизан није завршио са појачањима у текућој сезони.
Фото АП
Не иде црно-белима како су се надали у Хумској у првом делу сезоне, бар када је Евролига у питању, траже се коцкице које ће се уклопити у мозаик, а једна би могао да буде кошаркаш Чикага Тори Крег.
Наводно је Партизан већ послао понуду крилу Булса, а нада се позитивном одговору, јер Крег није задовољан минутажом у Чикагу, тврди познати инсајдер Андреа Калцони.
Бивши саиграч Николе Јокића је, наводно, био жеља Партизана и на почетку сезоне, али је желео да сачека како би видео да ли ће добити довољну минутажу у НБА лиги.
С обзиром на то да има врло ограничену шансу, укупно је одиграо шест минута и углавном је на клупи, Партизан је опет у игри, па већ извесно време преговара са кошаркашем.
Тори је са Јокићем играо у периоду од 2017. до 2020. године у Денвер Нагетсима.
Крег је висок 201 центиметар и игра на позицијама крила и крилног центра. Одиграо је 434 утакмице у НБА лиги, а просечно је бележио шест поена, четири скока и 1,1 асистенцију.
Не пропустите!
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ШОК У АМЕРИЦИ: Лионел Меси и Интер завршили сезону, аутсајдер им очитао лекцију
10. 11. 2024. у 08:52
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)