ИЗ НБА У ФЕНЕРБАХЧЕ: Турчин стигао у Истанбул, па позајмљен Бајерну
ТУРСКИ кошаркаш Онуралп Битим потписао је за Фенербахче, саопштио је данас клуб из Истанбула и додао да ће играч до краја сезоне играти за Бајерн као позајмљен играч.
ФОТО: Профимедиа
Нема сумње да ће бивши играч Бурсе помоћи тиму из Немачке који је сјајно отворио сезону у Евролиги.
- Наш клуб је постигао договор са Онуралпом Битимом, једним од најзначајнијих талената домаће кошарке, а уговор ће важити до краја сезоне 2027/28. Битиму је последњи клуб био Чикаго, један од НБА тимова. У оквиру договора, наш играч ће сезону 2024/25. провести у минхенском Бајерну, немачком представнику који се такмичи у Евролиги - стоји у клупском саопштењу.
Битим (25) је поникао у љутом ривалу Фенербахчеа Ефесу, а пре одласка у НБА лигу био је члан Истанбула, Каршијаке и Бурсе.
Прошле сезоне је одиграо 23 меча за Чикаго булсе у НБА лиги.
Подсетимо, Бајерн је на врху Евролиге са учинком 6-2, колико има и Жалгирис.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ЈЕЗИВО! "Био је велика пијаница и злостављао ме десет пута горе када је под алкохолом"
08. 11. 2024. у 08:54
ПАРТИЗАН ПАО НАКОН ШОК ЗАВРШНИЦЕ: Париз савладао црно-беле пред пуном халом "гробара"
07. 11. 2024. у 22:42 >> 21:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)