"Е ТО НЕЋУ КОМЕНТАРИСАТИ!" Матијас Лесор након тријумфа Панатинаикоса над Црвеном звездом

Филип Милошевић

01. 11. 2024. у 22:13

Кошаркаши Панатинаикоса победили су на гостовању у Београду екипу Црвене звезде са 81:77, а након меча Матијас Лесор изнео је своје утиске.

Е ТО НЕЋУ КОМЕНТАРИСАТИ! Матијас Лесор након тријумфа Панатинаикоса над Црвеном звездом

ФОТО: ЕПА

Након меча, Лесор није превише дужио.

- Рекао сам на полувремену, утакмица великог интензитета. Нисам био на свом најбољем нивоу, али су ми саиграчи чували леђа. То тим ради.

Потом, упитан је за атмосферу.

- Велика победа за нас. Тешко окружење да се игра. Атомсферу нећу коментарисати, али смо завршили посао и враћамо се кући.

- Било је гласно до краја и упсали смо велику победу на гостовању.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.

10. 12. 2025. у 07:40

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом