"ТО ЈЕ БИЛА ЊЕГОВА ЖЕЉА!" Тренер Олимпијакоса проговорио о одласку Филипа Петрушева у Звезду

Часлав Вуковић

24. 10. 2024. у 17:10

ФИЛИП Петрушев се вратио у Црвену звезду за коју ће до краја ове сезоне играти као позајмљен играч Олимпијакоса. О његовом одласку из Пиреја говорио је тренер грчких црвено-белих Јоргос Барцокас.

ТО ЈЕ БИЛА ЊЕГОВА ЖЕЉА! Тренер Олимпијакоса проговорио о одласку Филипа Петрушева у Звезду

Фото: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU

Он је пожелео срећу српском репрезентативцу и открио да је 24-годишњак хтео да се врати у Београд.

- Не, немам коментар око Петрушева. Желим му сву срећу. То је била његова жеља, зато што верује да ће имати важну улогу и време у Црвеној звезди. Гурао је у том правцу и у сада је то готово - рекао је пред олазак Олимпијакоса за Минхен на дуел са Бајерном.

Подсетимо, Звезда је практично цело лето покушавала да врати Петрушева, али посао раније није завршен због проблема са повредама које су имали центри Олимпијакоса Мустафа Фал и Никола Милутинова. Они су се у међувремену вратили у тим и тако отворили простор да се Београђанин врати међу црвено-беле.

Српски кошаркаш неће играти вечерас против Реала, па се његов деби може очекивати у суботу у Задру.

БОНУС ВИДЕО: Овако је Никола Јокић дочекан на аеродрому "Никола Тесла" после Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА АЛИЈАНЦ АРЕНИ: Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.

06. 05. 2026. у 07:00

НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ! Руси прете Кијеву моћним оружјем: Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар

"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"

РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.

06. 05. 2026. у 11:53

Коментари (0)

Стиже чаролија: Ово су најсрећнији датуми у мају за сваки хороскопски знак