ДУБАИ НА АНЂУШИЋЕВ ПОГОН: Бивши кошаркаш Партизана срушио Борац у АБА лиги

Кошаркаши Дубаија славили су на гостовању Борцу у оквиру четвртог кола АБА лиге са 87:74.

ДУБАИ НА АНЂУШИЋЕВ ПОГОН: Бивши кошаркаш Партизана срушио Борац у АБА лиги

ФОТО: КК Партизан/Емилија Јовановић

Најрасположенији у победничком тиму Дубаија био је Данило Анђушић са 16 поена уз скок и две асистенције, пратио га је Авуду Абас са 15 поена и три скока.

Код Борца су се истакли Паулиус Валинскас и Марко Павићевић са по 16 поена.

Након четири одиграна кола, Дубаи је на скору од 3 победе и једног пораза, док Борац има само једну победу.

У наредном колу чачани ће гостовати у Бару екипи Морнара, док ће Дубаи дочекати Спартак из Суботице.

БОНУС ВИДЕО: "ДА ВОЛИМ ЦРНО-БЕЛЕ": Орила се позната песма на представљању тима КК Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих