ЈАСИКЕВИЧИЈУС ИСКРЕН: "У Турској није као у Србији..."
Тренер кошаркаша Фенербахчеа Шарунас Јасикевичијус говорио је за турске медије о европској кошарци, па је упоредио ову земљу и остале европске земље у којима је кошарка спорт број један.
FOTO: M. Vukadinović
Јасикевичијус је рекао да постоји много више страсти према кошарци у Грчкој или Србији него у Турској.
- Срби и Грци су ту на вишем нивоу. Да у Турској постоји страст као у Србији, било би више новинара на прес-конференцијама. Било би прес-конференција после утакмица Суперлиге Турске, што немамо. Много је више страсти у другим земљама - рекао је Јасикевичијус.
Подсетимо, Јасикевичијус је наступао за Панатинаикос, а никада није крио да има велики број пријатеља у Србији.
БОНУС ВИДЕО: ЗРЕЊАНИН НА НОГАМА: Дејан Давидовац донео олимпијску медаљу
Препоручујемо
ТЕНИСКА КРАЂА ВЕКА! Јаник Синер проговорио о људима који су издали Новака Ђоковића
26. 09. 2024. у 11:52
ОГЛАСИО СЕ ЂОКОВИЋ: Новак честитао исписивање историје великом пријатељу! (ФОТО)
25. 09. 2024. у 15:09
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (21.00). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)