КРАЈ ЈЕДНЕ ВЕЛИКЕ КАРИЈЕРЕ: Најмлађи МВП НБА лиге одлучио да се пензионише!
Дерик Роуз, најмлађи МВП НБА лиге свих времена, завршио је каријеру са 35 година.
FOTO: EPA
- Следеће поглавље за мене је да јурим своје снове - рекао је Роуз за „Атлетик”.
Роуз је 2008. биран као први пик на НБА драфту од стране Чикаго булса, а одмах је кренуо да доминира лигом.
Три пута је био Ол-стар, једном је био део најбољег тима сезоне. Успео је да оживи каријеру упркос повредама, па је између Булса и Гризлиса играо и за Никсе, Кавалирсе, Тимбервулвсе и Пистонсе.
Рекорд каријере од 50 поена уписао је док је наступао за Минесоту током 2018. године.
Препоручујемо
ПАРТИЗАН ПРЕЛОМИО! Ево ко су прва два имена која је Ивица Илиев довео у Хумску
26. 09. 2024. у 11:04
КО ЋЕ ВОДИТИ ПАРТИЗАН У ЛУЧАНИМА? Имају две опције, једна је велики миљеник гробара
25. 09. 2024. у 08:45
ДАРКО ПАНЧЕВ: ''Заслужена победа Звезде у вечитом дербију, има квалитетнији и бољи тим''
24. 09. 2024. у 19:15
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)