ЦЕНЕ КАРАТА ДА "БОЛИ ГЛАВА": Звезда пише историју, гостовање у Емиратима изазвало велику пажњу

Александар Илић
Александар Илић

22. 09. 2024. у 09:53

Кошаркаши Црвене звезде данас у Дубаију пишу историју, с обзором на то да ће одиграти прву утакмице АБА лиге у Емиратама.

ЦЕНЕ КАРАТА ДА БОЛИ ГЛАВА: Звезда пише историју, гостовање у Емиратима изазвало велику пажњу

Фото: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou

Новоформирани клуб из Дубаија се пре свега захваљући финансијској моћи "убацио" у АБА лигу, која би требало да буде предворје за Евролигу, а како ствари стоје профитираће сви, а највише кошарка.

Дубаи и Црвена звезда данас од 17 сати одиграће меч у дворани која је изграђена пре само пет година и капацитет 17.000 гледалаца.

У самом центру града,  са погледом на чувену Бурџ Калифу, највишу зграду на свету, никога не оставља равнодушним, услови су по угледу на НБА, па и не чуди што су улазнице за меч против Звезде, упркос томе што нису јефтине распродате.

Очекује се и велики број навијача црвено-белих, имајући у виду да у Дубаију и околини према неким проценама живи око 15.000 Срба.

Цене улазница се крећу од 18,5 евра до 330 евра, али то за Дубаи стандарде "није ништа", поготово што у госте долази шампион АБА лиге и редовни учесник Евролиге.

БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје