ЗВЕЗДА ОВО НИЈЕ ЖЕЛЕЛА ДА ЧУЈЕ! Катастрофалне вести стижу из Пиреја
У јеку црвено-беле еуфорије у Пиреју после доласка Евана Фурнијеа, данас из Олимпијакоса стиже и забрињавајућа вест за тренера Барцокаса.
Foto: Twitter/@kkcrvenazvezda
Никола Милутинов је на тренингу доживео повреду скочног зглоба, преносе тамошњи медији, те је одмах упућен на преглед.
Подсећања ради, раније данас појавила се вест да је Филип Петрушев на корак од Звезде, али...
Ипак, сада након повреде Мустафе Фола и Николе Милутинова, остаје питање хоће ли Олимпијакос пустити Петрушева у Звезду.
FOTO: EPA
Милутинов је у јануару ове године у евролигашком дуелу са Панатинаикосом повредио зглоб десне ноге, а том приликом је добио и аплаузе присталица „зелених“. Србин је убрзо морао на операцију и паузирао је до априла.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ХОЋЕ, НЕЋЕ... Грци тврде: Филип Петрушев долази у Звезду, али постоји посебан услов
09. 09. 2024. у 10:23
"У СРБИЈИ СЕ ПЛАШИШ НАВИЈАЧА!" Француски кошаркаш искрено од "делијама" и "гробарима"
08. 09. 2024. у 19:35
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)