ПАРТИЗАН ОВО НИЈЕ МОГАО ДА МУ ПОНУДИ: Ево зашто је Бертанс одабрао Дубаји уместо повратка у Београд
ДАВИС Бертанс био је велика жеља навијача Партизана, али је одлучио да каријеру настави у другом абалигашу.
FOTO: FIBA.Basketball
Прижељкиван је у Партизану, али је Давис Бертанс завршио у редовима Дубаија, новајлије у редовима регионалног такмичења.
Како преноси "Телеграф" појавили су се детаљи летончевог уговора, те је јасно зашто се одлучио на одлазак у Уједињене Арапске Емирате.
У уговор му је убачена посебна клаузула. Реч је о могућности да у било ком тренутку напусти тим, како би се вратио у НБА лигу уколико се појави нека прилика.
Овакву прилику не би имао у Партизану, који немају тај луксуз да се усред сезоне одричу играча.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ЗАВИО ИХ У ЦРНО! Језива грешка голмана погурала европског првака! (ВИДЕО)
27. 06. 2026. у 03:42
БРУКА И СРАМОТА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Ово није виђено од почетка Мундијала!
27. 06. 2026. у 02:52
МЕГАСЕНЗАЦИЈА У ТЕКСАСУ! Исписана историја, светски шампион на коленима!
27. 06. 2026. у 01:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)