ВАЖАН ПОТПИС У ХУМСКОЈ! Пешић га прецртао пред Олимпијске игре, а сада облачи дрес Партизана
Требало би да Алексеј Покушевски ускоро и званично постане члан Партизана, сазнаје Спорт клуб.
FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ
Разговори између све стране су почели још у јулу док је 22-годишњи Новосађанин био на припремама кошаркашке репрезентације Србије и све ће врло брзо бити озваничено.
Покушевски је претходне три године провео у НБА лиги. Дуго је био члан Оклахоме, која га је изабрала као 17. пика на драфту. После тога је у трејду ове сезоне завршио у Шарлоту.
На крају сезоне Хорнетси су објавили да не рачунају на њега и Алексеј је у овом тренутку без екипе.
Пре одласка у НБА лигу, Покушевски је дуго био члан Олимпијакоса, а у неколико наврата је носио дрес сениорске репрезентације Србије. И овог лета је био на припремама "орлова", али је пред одлазак на Олимпијске игре селектор Светислав Пешић одлучио да га не поведе у Француску.
За сада су званично у редове Партизана стигли Френк Ниликина, Ифе Лундберг и Вања Маринковић, а после тога је председник Остоја Мијаиловић објавио да ће преостала појачања црно-бели представити тек пред почетак припрема.
Први човек црно-белих потврдио је да Партизан има 11 нових играча у односу на прошлу сезону. Поред тројице поменутих, преосталих осам би могли да буду: Брендон Дејвис, Тајрик Џонс, Аријан Лакић, Марио Накић, Стерлинг Браун, Ајзеа Мајк, Исак Бонга и Карлик Џонс.
БОНУС ВИДЕО КАКВА ПОДРШКА: Мајка наших ватерполиста Петра и Николе Јакшића бодри Србију
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ПАРТИЗАН ЗАВРШИО ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Милоша Теодосића облачи црно-бели дрес
Доскорашњи кошаркаш Виртуса, Алесандро Пајола, ускоро ће постати нови кошаркаш Партизана.
11. 07. 2026. у 20:46
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)