БОМБА У ПАРТИЗАНУ: Црно-бели решили питање центра?

08. 07. 2024. у 14:20

Кошаркашки клуб Партизан је у потрази за чуварем рекета, а поред бројних спекулација изгледа да су црно-бели на прагу потписа са великим појачањем.

БОМБА У ПАРТИЗАНУ: Црно-бели решили питање центра?

Фото: EPA-EFE/Manuel Bruque

Како "Моцарт спорт" незванично преноси, Брендон Дејвис је на прагу доласка у Партизан.

Он је недавно раскинуо сарадњу са екипом Валенсије јер се шпански тим следеће сезоне сели у Еврокуп, а искусни центар жели да игра Евролигу.

Дејвис је у Евролиги бележио 11 поена и четири скока по мечу.

БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)