ТРИ ГОДИНЕ, ПЕТ МИЛИОНА! Звезда договорила највећу трансфер бомбу овог лета
БИВШИ репрезентативац Србије Никола Калинић ускоро ће започети трећи мандат у дресу Црвене звезде, пошто је договорио повратак на Мали Калемегдан, сазнаје Спорт клуб.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Према информацијама овог медија, искусни крилни играч потписаће трогодишњи уговор са освајачем Купа Радивоја Кораћа, АБА лиге и КЛС-а.
Према даљим сазнањима Спорт клуба, рођени Суботичанин у поменутом периоду зарадиће пет милиона евра.
Никола долази као слободан играч пошто му је истекла двогодишња сарадња са Барселоном, а први пут црвено-бели дрес обукао је 2014. године.
После само једне сезоне отишао је у Фенербахче где је 2017. године освојио Евролигу, а после пет година се преселио у Валенсију.
FOTO: M. Vukadinović
У Београд и вољени клуб вратио се 2021. године када је освојио триплету и опет је отишао после једне сезоне у Барселону.
У првом мандату се радовао трофејима у Купу Радивоја Кораћа и регионалном такмичењу. Био је МВП АБА лиге 2022. године.
БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо
ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН У ЕВРОЛИГИ? Вечитима стигао позив, ипак постоји један услов
09. 06. 2024. у 13:18
ПЛАВШИЋ НАКОН ДОЛАСКА У ЗВЕЗДУ: Част и привилегија, ово сам желео од малих ногу (ВИДЕО)
09. 06. 2024. у 08:52
САД ЈЕ ЗВАНИЧНО: Црвена звезда потврдила прво појачање за следећу сезону
08. 06. 2024. у 14:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)