МАКАБИ МУ ВЕРУЈЕ: Одед Каташ продужио уговор са израелским великаном
Тренер кошаркаша Макабија Одед Каташ продужио је уговор до јуна 2026. године, саопштио је данас клуб из Тел Авива.
FOTO: EPA
- Срећан сам и поносан што сам продужио уговор са Макабијем. Веома сам захвалан на поверењу и спреман сам за изазове који нас очекују. Тренутно смо сви фокусирани на мисију која је пред нама, да освојимо израелско првенство - рекао је Каташ, преноси званични сајт клуба.
Каташ (49) је Макаби преузео 2022. године.
- Чини ми се сасвим природним да Каташ буде тренер Макабија и у наредне две сезоне. Ова кошаркашка сезона је доказала његове способности. Одед је знао да се снађе и учврсти однос са играчима упркос тешким условима које смо имали у последњих осам месеци и успео је да у овом периоду постигне значајне резултате. Желим му да настави са успесима - рекао је председник Макабија Шимон Мизрахи.
БОНУС ВИДЕО: НОВИ ЉУБИМАЦ "ДЕЛИЈА": Овом играчу Звезде су навијачи скандирали пред други меч финала
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
РУСИЈА ЈЕ ПОНИЖЕНА! Ево шта се десило током финала Ролан Гароса 2026!
Најновије вести из тениса су обрадовале Русију, али у исти мах - и многе Русе разбеснеле.
07. 06. 2026. у 13:00
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)