ВОЈВОЂАНСКИ ОКРШАЈ ЗА АБА ЛИГУ: У Суботици вечерас реванш финала АБА 2 лиге између Спартака и Војводине
Реванш меч финала АБА 2 лиге између Спартака и Војводине биће одигран вечерас од 19 часова, у Хали спортова у Суботици. Разлика у претходној, изузетно напетој утакмици је само један поен у корист домаћина.
фото: суботица цом
Капитен Суботичана Филип Барна истиче да његови саиграчи са великом мотивацијом дочекују вечерашњи меч и да истински верују да су достојни пехара шампиона АБА 2 лиге, као и свега онога што носи наредна сезона у вишем рангу.
- О екипи Војводине нема много тога новог да се каже, претходну утакмицу смо одиграли добро. Жељно ишчекујемо вечерашњи меч, атмосфера у тиму је на врхунцу, играчи су веома мотивисани - каже капитен. - Карте за предстојећу утакмицу су увелико распродате и интересовање суграђана за ову утакмицу нам веома импонује, јер то значи да су Суботичани препознали значај овог историјског тренутка. Искористио бих прилику и позвао навијаче на фер и коректно навијање, да нам буду тај неки шести играч и да вечерас заједно испишемо историју.
Препоручујемо
АМЕРИКАНАЦ ПОБЕСНЕО! Мајк Џејмс тужи Барселону јер не жели да га доведе!?
27. 06. 2026. у 11:47
СВИ ОСТАЛИ У ШОКУ! Невероватно, ево шта је Марсело Бјелса урадио на Светском првенству
27. 06. 2026. у 10:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)