ОН ЈЕ 12. ЧЛАН ДРИМ-ТИМА! Американци изабрали и последње име за Олимпијске игре, Србима се неће свидети
Кошаркашка репрезентација САД употпунила је свој већ импозантан тим за Олимпијске игре у Паризу додавањем још једног великог НБА аса.
ФОТО: ЕПА
Након што је првобитно објављен списак од 11 врхунских играча, упражњено место је сада попуњено именом једног од најдоминантнијих играча на својој позицији и двоструког шампиона НБА лиге – Кавај Ленард.
Кавај Ленард, који је познат по својој изузетној класи и способности да изнесе тешке утакмице, додаје још један слој снаге и искуства већ веома потентној екипи Сједињених Америчких Држава. Иако се налази далеко од своје најбоље форме, Ленард и даље пружа изванредне индивидуалне перформансе, са просечно 23,7 поена, 6,1 скоком и 3,6 асистенција по мечу. Његова присутност на терену не само да додаје поене, већ и појачава одбрамбену способност тима, чинећи га још опаснијим за противнике.
ФОТО: АП
Са додатком Каваја Ленарда, екипа САД добија не само нову димензију непобедивости, већ и потврђује свој статус фаворита за освајање турнира. Србима неће бити никако лако да се супротставе оваквој репрезентација.
Иначе, Србија ће управо против селекције САД играти у групи у којој су још Јужни Судан и један квалификант. Меч је на програму 28. јула.
БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Они се не кладе због лове, лову имају, кладе се због страсти
Препоручујемо
САД ЋЕ СЕ СВИ ЗАМИСЛИТИ: Ево шта је Јовић рекао о важности репрезентације
13. 04. 2024. у 09:39
ФРАНЦУЗИ ТЕСТИРАЈУ СРБИЈУ: ''Петлови'' против ''орлова''уочи Олимпијских игара
04. 04. 2024. у 17:55
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)