''НА ТЕРЕНУ БОРБА, БРАТСКА АТМОСФЕРА НА ТРИБИНАМА!'' Бранко Лазић пред последњи дуел у Евролиги пред домаћом публиком
Црвена звезда и Олимпијакос играју у четвртак од 19.00 у "Штарк арени".
FOTO: Nebojša Paraušić
Капитен Бранко Лазић је навео на тренингу пред меч са Олимпијакосом да ће се цела екипа потрудити да последњи евролигашки меч пред домаћом публиком искористе као припрему за најважније мечеве у сезони.
- Последњи евролигашки меч пред нашим навијачима ове сезоне. Свакако ћемо се потрудити да дођемо победе, али ћемо ову утакмицу да искористимо као припрему за најважнији део сезоне који нас чека за десетак дана. Идеална прилика за то - рекао је Лазић.
С обзиром на то да се сусрећу два братска клуба, биће занимљиво и на трибинама.
- Очекујем такву братску атмосферу око терена, а на терену велику борбу, каква доликује двема великим евролигашким екипама - истакао је Лазић.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)