ЈОКИЋ НЕ ДА ПРВО МЕСТО! НБА објавила нови пресек, Србин и даље води у МВП трци
НБА лига је објавила нови МВП пресек, а кошаркаш Денвера Никола Јокић и даље је главни кандидат за одношење ове престижне награде.
Танјуг/АП
Денвер је победио последња четири меча на крилима Николе Јокића, који је забележио исто толико трипл-даблова.
Он је такође ушао у историју, придружио се Вестбруку као једини играчи од 1997-98. који су забележили трипл-дабл пре четврте четвртине у најмање четири узастопне утакмице.
Српски центар у досадашњем току сезоне бележи 25.8 поена,12.3 скокова и 9.3 асистенције по утакмици, те је главни кандидат за МВП награду.
На друом месту се налази, Шеј Гилџус-Александер. Канађанин наставља да постиже 30 поена и сада има седам узастопних утакмица са 30 или више поена и он је озбиљна конкуренција Јокићу за престижно признање.
Треће место припада Јанису Адетокумбу који полако диже форму како се сезона одмиче.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ПАЛА У МИНХЕНУ: Бајерн поново кобан за Србе, црвено-бели све даље од плеј-ина
01. 03. 2024. у 22:25
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)