ПОЈАЧАЊЕ У ЖЕЛЕЗНИКУ! ФМП довео бившег играча Меге

Српски кошаркаш Јован Новак потписао је уговор са ФМП-ом до краја сезоне, саопштио је данас клуб из Железника.

ПОЈАЧАЊЕ У ЖЕЛЕЗНИКУ! ФМП довео бившег играча Меге

Фото: Nebojsa Parausic

Новак (29) је у ФМП стигао из кинеског Шенжена. Он је афирмацију стекао у Вршцу, а потом је наступао за Раднички, Војводину, Туров, Металац, Мегу, Даброву, Мителдојчер, Фуенлабраду и Шенжен.

Новак је био део репрезентације Србије која је на Светском првенству 2013. године за играче до 19 година освојила сребрну медаљу. Леворуки бек је дебитовао и за сениорску селекцију Србије.

ФМП се налази на 12. месту на табели регионалне АБА лиге са шест победа и 14 пораза. Клуб из Железника ће у наредном, 21. колу регионалног такмичења у суботу на свом терену дочекати Борац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?