ПОЗНАТИ ДЕТАЉИ САХРАНЕ ДЕЈАНА МИЛОЈЕВИЋА: Ево када ће славни кошаркаш бити испраћен на вечни починак
НЕКАДАШЊИ српски кошаркаш и тренер Дејан Милојевић биће сахрањен у Београду 12. фебруара, саопштено је данас. Породица ће ускоро објавити и место сахране, али највероватније ће то бити на Бежанијском гробљу.
Foto: Printskrin Instagram/djokernole
Подсетимо, Милојевић је преминуо 17. јануара у Солт Лејк Ситију од последица срчаног удара, уочи утакмице Јуте и Голден Стејта, где је у последње три године радио као члан стручног штаба.
Милојевић је своју играчку каријеру започео у 1994. године у Беовуку, а након тога је носио и дресове ФМП-а, Будућности, Партизана, Валенсије и Галатасараја.
БОНУС ВИДЕО:
Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
АМЕРИЧКИ БРАЧНИ ПАР ЗАПАЊЕН: Никола Јокић је "крив" што им се дете овако понаша (ВИДЕО)
02. 02. 2024. у 19:47
ПЕТИ ТРИПЛ-ДАБЛ У НИЗУ? Ово може само нестварни Никола Јокић!
ОЧЕКУЈЕМО ново сјајно издање најбољег кошаркаша данашњице чији Денвер нагетси гостују ЛА клиперсима у "Интуит дому" (4.30).
19. 02. 2026. у 13:30
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)