МОНАКО ''ПЕЦНУО'' ПАРТИЗАН: ''Као бивши кошаркаш Црвене звезде он сигурно зна како против њих''
КОШАРКАШИ Монака дочекују у среду екипу Партизана у оквиру 24. кола Евролиге, а домаћа екипа је на друштвеној мрежи покушала да испровоцира црно-беле.
Фото: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Некадашњи кошаркаш црвено-белих Џордан Лојд сада наступа за кнежеве, а носио је дрес Црвене звезде пре неколико сезона, што је било довољно да Монако искористили прилику и пецне актуелног шампиона АБА лиге.
- Као бивши кошаркаш Црвене звезде, Џордан Лојд зна шта то значи играти против нашег сутрашњег противника – стоји на Твитеру кнежева.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ЏЕКПОТ НА АЗУРНОЈ ОБАЛИ: Партизану у Монаку потребна прва велика победа ван своје куће
30. 01. 2024. у 13:57
УВЕРТИРА ЗА ВЕЛИКО ФИНАЛЕ КУПА КРАЉА: Битка на "Метрополитану" без калкулација
ОВОГИДЊШИ финалисти Купа краља судариће се овог викенда у Ла Лиги када Атлетико Мадрид на свом терену дочекује Реал Сосиједад (18.30). Мадриђани желе трећу узастопну победу у првенству, док гости из Сан Себастијана покушавају да остану у трци за европска места.
07. 03. 2026. у 08:00
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран
Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.
06. 03. 2026. у 22:52
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)