СРБИН ПАТИ ЗБОГ СРБИНА! Богдан Богдановић заљуљао клупу тренеру Торонта (ВИДЕО)

29. 01. 2024. у 08:15

КОШАРКАШИ Атланте победили су прошле ноћи на свом терену екипу Торонта, коју са клупе предводи Дарко Рајаковић, са 126:125 и тако прекинули низ од четири везана пораза у НБА лиги.

Утакмица је решена у самој завршници, односно 1,1 секунду пре краја када је Садик Беј погодио за победу Атланте. Претходно је Тре Јанг промашио, лопта је ударила о таблу, али је на правом месту био Беј који је погодио за победу.

На крају је најефикаснији у победничком тиму био Јанг који је убацио 30 поена уз 12 асистенција, док је Беј додао 26 поена и 13 скокова.

Још једну добру утакмицу одиграо је и капитен Србије Богдан Богдановић који је за 39 минута на паркету уписао 24 поена, четири скока и по две асистенције и украдене лопте.

Скоти Барнс и Џордан Нвора са по 24 поена су били најбољи код Репторса, који су доживели и пети узастопни пораз и питање је шта ће бити са српским тренером.

Кошаркаши Орланда су као домаћини славили против Финикса са 113:98.

Финикс је био више од осам минута без поена из игре у последњој четвртини, изгубивши тако другу узастопну утакмицу након низа од седам победа.

Најефикаснији у редовима Орланда био је Паоло Банкеро са 26 поена, док је Мориц Вагнер додао 16 поена и 12 скокова. На другој страни, Финиксу за победу нису била довољна ни 44 поена Девина Букера.

Чикаго је у гостима био бољи од Портланда са 104:96 и тако прекинуо низ од два пораза.

Булсе је до победе водио Демар Дерозан са 20 поена, док је Коби Вајт додао 15 поена и десет асистенција. У редовима Портланда најбољи је био Џереми Грант са 24 поена, док је Деандре Ејтон имао 22 поена и 12 скокова.