ЕВРОЛИГА КАЗНИЛА ЗВЕЗДУ! Басконија двоструко дошла главе црвено-белима
ЕВРОЛИГА је казнила Црвену звезду у износу од 5.000 евра.
ФОТО: М. Вукадиновић
Како се наводи у саопштењу, разлог је вишеструко бацање предмета на терен у току утакмице против Басконије.
Црвено-бели су изгубили пред својим навијачима у том мечу и сада су на скору од 9 победа и 13 пораза.
Клуб с Малог Калемегдана је у претходном, 22. колу угостио изабранике Душка Ивановића, а записницима Евролиге очигледно нису промакла дешавања у Арени, па ће српски шампион морати да плати 5.000 евра, односно, више од пола милиона динара.
Црвена звезда у 23. рунди гостује Алби у Берлину (четвртак, 20.00 часова), са циљем да победом остане у трци за пласман у плеј-ин.
Басконија ће, са друге стране, у шпанском дербију дан касније угостити Валенсију, а тај меч почиње пола часа касније (20.30).
Препоручујемо
СФЕРОПУЛОС РАСТУЖИО "ДЕЛИЈЕ": Навијачи Звезде никако нису желели да ово чују
21. 01. 2024. у 21:41
ЗВЕЗДА ДОЧЕКУЈЕ ФМП: Сачувати две победе предности пред дерби са Партизаном
21. 01. 2024. у 08:00
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)