КАТАСТРОФА! Никола Милутинов теже повређен, ни Светислав Пешић неће моћи да рачуна на њега
СРПСКИ центар Никола Милутинов искренуо је јуче у дуелу са Панатинаикосом зглоб леве ноге, услед чега ће морати да одсуствује барем месец дана са паркета.
ФОТО: АП
Велики пех доживео је Милутинов који је стао на ногу Костаса Папаниколауа и проклизао, што је довело до нешто озбиљнијег уганућа. Након снимања, утврђено је да ће српски центар морати да се одмара око четири седмице, што је озбиљан ударац за Олимпијакос.
Наиме, Јоргос Барцокас не може да рачуна ни на Мустафу Фала којег на паркету неће бити барем још две недеље, па је ово прилика за Филипа Петрушева који је управо против Панатинаикоса прошле вечери одиграо феноменално са 18 поена и шест скокова.
Али то не искључује могућност да ће Олимпијакос завршити краткорочно појачање, па се чак помиње и повратак Тарика Блека.
Милутинова неће бити у евролигашким сусретима против Реала, Бајерна и Валенсије у гостима, као и код куће у мечу са Албом из Берлина. Осим тога, на њега извесно неће моћи да рачуна селектор Србије Светислав Пешић у фебруарском ФИБА прозору када "орлови" као домаћини буду играли против Финске 23. фебруара и са Грузијом у Тбилисију три дана касније.
Препоручујемо
А ПОСЛЕ БУРНОГ ВЕЧИТОГ ДЕРБИЈА... Овако је спуштена завеса на 24. коло Суперлиге Србије
23. 02. 2026. у 21:20
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
23. 02. 2026. у 20:02
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)