ДА ЛИ ЋЕ АБА ЛИГА ОВО УСВОЈИТИ? Покренута иницијатива после смрти Дејана Милојевића
Дејан Милојевић је умро у среду од последица срчаног удара који га је задесио током вечере са стручним штабом Голден Стејта чији је био члан, а непуних 48 сати касније на адресу овдашње регионалне кошаркашке лиге стигла је занимљива иницијатива.
ФОТО: АП
Некадашњи кошаркашки репрезентативац Србије Владимир Штимац је затражио у молби АБА лиги да трофеј који се додељује најкориснијем играчу да понесе име по Дејану Милојевићу.
- Послао сам званичану молбу АБА лиги да испунимо своју дужност према Декију и не дозволимо да његово име икада падне у заборав. Надам се да ће усвојити ову молбу - навео је Штимац на друштвеној мрежи "Икс", некадашњем Твитеру.
БОНУС ВИДЕО: ЗВЕЗДА ПОЧЕЛА ПРИПРЕМЕ: Владан Милојевић одрадио први тренинг при повратку у клуб
Препоручујемо
НОВАК ОСТАВИО ЈАКУ ПОРУКУ НА КАМЕРИ: Ђоковић ће овим гестом одушевити Србе
19. 01. 2024. у 12:26
"ОВО ВИШЕ НИЈЕ НОРМАЛНО!" Новак Ђоковић је управо урадио оно што се чинило немогућим
19. 01. 2024. у 20:33
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)