„БЕЛИМА“ ИМПЕРАТИВ ПОБЕДЕ: У Краљеву кошаркаши Слоге сутра против ужичке Слободе
Утакмицама 18. кола предстојећег викенда наставља се „Адмирал бет кошаркашка лига Србије“.
Г.Шљивић
Кошаркаши Слоге из Краљева сутра ће (18.00) пред својим навијачима у новој хали спортова у Краљеву угостити Слободу из Ужица. У овом мечу пред Краљевчанима је такозвани императив победе, јер би у случају неповољног исхода додатно себи закомпликовали позицију на табели и борбу за опстанак у друштву најбољих.
У првој овосезонској утакмици Слобода је уписала тријумф у Ужицу, а краљевачки „бели“ су пре тога славили четири узастопне победе. У актуелној сезони, Ужичани са осам победа и девет пораза заузимају безбедну осму позицију, док је Слога на 13. месту са пет победа и 13 пораза.
Препоручујемо
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)