ЈЕДАН СТРАНАЦ МАЊЕ У ПОДГОРИЦИ: Будућност отпустила велико летошње појачање

КОШАРКАШКИ клуб Будућност из Подгорице саопштио је данас да је споразумно раскинуо уговор са америчким плејмејкером Колбијем Росом.

ЈЕДАН СТРАНАЦ МАЊЕ У ПОДГОРИЦИ: Будућност отпустила велико летошње појачање

ФОТО: КК Будућност/Филип Рогановић/АБА лига

Рос (25) је у Будућност стигао уочи почетка нове сезоне, а пре тога је играо за Варезе и Нимбурк.

Амерички кошаркаш је ове сезоне одиграо 23 меча за клуб из Подгорице, а просечно је постизао 8,3 поена и имао је 1,8 скокова и 3,7 асистенција по утакмици.

"Клуб се захваљује Колбију на преданом раду и професионалном односу и жели пуно среће у наставку каријере и приватном животу", навели су из Будућности.

Будућност се налази на петом месту на табели АБА лиге са осам победа и четири пораза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара