ЖЕЉКО ОБРАДОВИЋ: ''Екипа показала енергију, важно је да смо расподелили минутажу''

17. 12. 2023. у 08:30

Тренер кошаркаша Партизана Жељко Обрадовић рекао је после победе у вечерашњем мечу 12. кола АБА лиге против Будућности (96:83) да је најважније да је екипа показала одличну енергију и да је расподелио минутажу пред дупло коло Евролиге.

ЖЕЉКО ОБРАДОВИЋ: Екипа показала енергију, важно је да смо расподелили минутажу

- Прву четвртину смо одиграли веома лоше у нападу јер смо тражили брза решења, без жеље да будемо стрпљиви. Срећом у другој четвртини смо нашли нападачки ритам и тад стекли прву већу предност коју смо после чували. Екипа је показала енергију и жељу. Изузетно је важно што смо поново расподелили минутажу и користили све играче,  то је веома битно у овако густом распореду - рекао је Обрадовић на конференцији за новинаре после утакмице.

Он је захвалио навијачима који су и вечерас дошли у великом броју да подрже екипу, а којих је на трибинама било 13.314.

Осврнуо се на проблеме са повредама, наводећи да Френку Каминском недостаје још неколико тренинга да се врати у екипу и да постоји могућност да путује са тимом у Шпанију.

- Ален Смаилагић је имао ограничену минутажу вечерас јер је задобио ударац и препорука Бате Зимоњића је била да се не враћа на терен до краја утакмице - закључио је Обрадовић

БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35