"Е, ЈЕДВА ЧЕКАМО!" КК Студентски центар нокаутирао Партизан у АБА Суперкупу, сад је наоштрен на нови мегдан са црно-белима

Дарко Николић
Дарко Николић

10. 12. 2023. у 21:07

Тренер кошаркаша Студентског центра Дејан Јакара изјавио је данас да једва чека меч са Партизаном у 11. колу АБА лиге.

Е, ЈЕДВА ЧЕКАМО! КК Студентски центар нокаутирао Партизан у АБА Суперкупу, сад је наоштрен на нови мегдан са црно-белима

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Кошаркаши Студентског центра гостоваће у понедељак Партизану од 20 часова у 11. колу регионалног такмичења.

"Повратком Кевина Пантера Партизан је ухватио ритам и постао потпуно друга екипа. Уиграо се и Бруно Кабокло, њихово последње појачање и сад заиста сјајно изгледају. Ми ћемо дати све од себе да пробамо да што више и дуже зауставимо њихов феноменалан напад, а то се може само уколико сви играчи оставе срце на терену. Сумњам да ће то на овакој утакмици да буде проблем, јер сам сигуран да сви једва чекамо почетак меча да покажемо колико вредимо", рекао је Јакара, преносе подгоричке Вијести.

Кошаркаши Студентског центра освојили су Суперкуп АБА лиге, пошто су у септембру у Подгорици савладали Партизан резултатом 83:81.

"Очекује нас тешка утакмица против можда и најбоље екипе у АБА лиги. Мислим да ће и приступ Партизана овом мечу да буде другачији, јер смо славили против њих у финалу Суперкупа. То је био припремни период и у овом мечу су они велики фаворити, али као и до сада, нигде не идемо са белом заставицом. Идемо у Београд да се надигравамо, максимално жељни игре и још једног изненађења, а видећемо на крају меча за шта ће то да буде довољно", рекао је кошаркаш Студентског центра Кенан Камењаш.
 

БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

Коментари (0)

ТО МИ ЈЕ МНОГО СМЕТАЛО: Беквалчева открила истину о односу са Владом Георгиевим