"МАЛИ ДЕТАЉИ, МАЛИ ДЕТАЉИ" Сферопулос након пораза: Играли смо без важних играча
Није Црвена звезда имала среће против Басконије у Виторији, изгубили су црвено-бели у неизвесној завршници 87:85, а након меча Јанис Сферопулос изнео је утиске о мечу.
Фото: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou
Тренер Звезде сматра да су детаљи одлучили победника.
- Мислим да смо данас видели занимљиву утакмицу. Било је занимљиво за навјијаче. Борили смо се до краја. Мислим да , очигледно, наша одбрана није била добра у првом полувремену. Проблем је за нас када не кренемо добро у одбрани. Дозволили смо ривалу у другом полувремену серију од 10:0. Нисмо одустали, било је неизвесно. На крају смо ми могли да добијемо, Басконија је могла да добије, али су мали детаљи одлучили победника.
Потом, уследила су питања новинара, а једно се односило и на саму игру тима.
- Требало је да радимо на малим детаљима на крају. Морате да схватите да смо играли без важних играча, Нејпира и Ханге, Недовић је добио ударац и није могао да настави. Морамо да исправимо детаље у игри, то је сигурно.
БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)